x
Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun yılların getirdiği kalite ve tasarım kültürünü bitmiş ürün alanına da taşımak isteyen Persan, 2011 yılında Piculet markasını yarattı. Özgün, genç, şehirli, eğlenceli tasarımları ile yoğun ilgi gören Piculet, kısa zamanda fenomene dönüştü.

Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken kırlentlerin bir araya geldiği eşsiz koleksiyonlar hazırlayan Piculet bu anlamda çok özel bir marka. Her bir koleksiyon kendine has hikâyesiyle farklılaşıyor ve yaşam mekânlarını daha da güzelleştirmek için Piculet Tasarım Atölyesi'nde hayat buluyor. Piculet koleksiyonları için bazen şehirler, bazen sokaklar, insanlar, sanat, tarih, moda ve bazen de doğanın mucizeleri ilham kaynağı olabiliyor. Piculet’in renk renk, desen desen kırlentlerinde ipek, kadife, saten, goblen, emprime gibi hemen hemen tüm dokuları görmek mümkün.

Piculet ürün yelpazesi yalnızca kırlentlerle de sınırlı değil. Piculet’te; sıcacık koltuk şalları, neşeli puflar, perdeler, pano desenleriyle göz kamaştıran jakarlı, keten kilimler ve çanta gibi kişisel aksesuarlar da var.

Evinizde küçük değişikliklerle büyük farklar yaratmak istiyorsanız Piculet’in harikalar diyarına mutlaka yakından bakın. Kendinizi ve yaşam alanlarınızı ödüllendirerek şımartın; bırakın Piculet, birkaç küçük dokunuşla evinizin tüm havasını değiştirsin…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.