x
İade ve İptal Koşulları

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanızla birlikte, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanızla birlikte, orijinal kutusu bozulmamış olarak ücretsiz yurtiçi kargoyla gönderebilirsiniz.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin fiyat, içerik ve kullanım talimatı etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın (toka, çanta kemerleri, broş vs.) ürün ile beraber iade edilmesi ve çantaların bantlarının çıkartılmaması gerekmektedir.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti alınmayacaktır. Yurtiçi Kargo harici firmalar ile olan gönderilerde, Piculet'in kargo ücretini veya teslimatta ödemeyi kabul etmeyeceğini ve iade ücretlerini ödemeyeceğini unutmayın.

İade bilgilendirmesi: Ürün iadesi için, siparişlerim sayfasında tamamlanan bir siparişin ayrıntılarına giderek, sipariş detayı altında bulunan ''iade isteği oluştur'' butonunu tıkladıktan sonra açılan sayfada iade talebinizi oluşturabilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca e-posta ile bilgilendirme gönderilecektir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Piculet geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme:

* Ürünü 15 gün içerisinde bedelsiz olarak iade edebilirsiniz.

* Yurtiçi kargo ile ürününüzü karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

* Ürünü Yurtiçi kargoya teslim ederken ''İADE'' olarak belirtmenizi önemle rica ederiz.

İade Adresi: Piculet.com
Şerifali Mah. Kutup Sok No:43
34775 Ümraniye
İSTANBUL

Destek için info@piculet.com'a yazabilir veya 
0532 2578882 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

İptal Koşulları

Kargo sürecine girmemiş olan tüm ürünlerinizi iptal edebilirsiniz.
                             

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.